Nordlux Don Smart

Energetická trieda G výrobca Nordlux #2110900101
32
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Inteligentné bodové svetlo

Inteligentné vstavané svietidlá Don od Nordluxu budú skvelým pomocníkom do vášho domu. Vďaka aplikácii Nordlux Smart Light, ktorú si ľahko stiahnete do vášho smartfónu, si môžete nastaviť teplotu farieb od studenej po teplú bielu alebo si vybrať niektorú z miliónov farieb a docieliť tak tú správnu atmosféru. Vysoké krytie zaisťuje použitie svetla vo vlhkých priestoroch ako je kúpeľňa. Môžete si vybrať z troch farebných vyhotovení – čierneho, bieleho a brúseného niklu.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Inteligentné vstavané svietidlá Don od Nordluxu s možnosťou nastavenia teploty farby od studenej po teplú bielu alebo s výberom z miliónov farieb. Možnosť paralelného zapojenia, stmievateľné. K dispozícii tri farby – čierna, biela a brúsený nikel (biela)
Farebná teplota
2700-6500K
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP65

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.