Nordlux Disa

výrobca Nordlux #45823000
49
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jemnosť a elegancia

Elegantná dáma Disa vyrobená z najkvalitnejšieho a najjemnejšieho skla vynikne nad jedálenským stolom aj v oddychovej zóne vášho moderného interiéru. Dizajnová závesná lampa v čírom alebo jantárovom vyhotovení bude skvelým spoločníkom vo vašom štýlovom domove.

Elegantné závesné svietidlo Nordlux Disa z jemného skla vo dvoch farbách. ( číre sklo)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
60W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.