Skladaná jemnosť

Originálna nástenná lampička, ktoré je multifunkčná, a zároveň vás nadchne svojím nadčasovým dizajnom, to je Nordlux Dicte. Lampička poskytuje tlmené svetlo vďaka mäkkej ručne tkanej látke a dodá vášmu interiéru útulnosť. Na poličku si môžete odložiť drobné veci, ako napríklad telefón, ktorý zároveň aj ľahko dobijete vďaka zabudovanému USB vstupu, prípadne iné elektronické zariadenia. Vyberte si z dvoch farebných možností – bielej alebo béžovej.

Originálna nástenná lampička Nordlux Dicte s efektom tlmeného svetla, s USB vstupom a integrovanou poličkou na odkladanie drobných vecí, dostupná v bielej alebo béžovej farbe. (biela)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
24cm
Krytie
IP20

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.