Nordlux Dee 2.0 oval

výrobca Nordlux #84423001
112
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dokonalosť 2.0

Novinka v rade unikátnych lustrov Dee od Nordluxu – ovál lustra z kombinácie matného a priezračného skla pripomína kvapku rosy spočívajúcu na okvetnom lístku bielej ruže. Lampa je zároveň ľahká a zdroj svetla je netradične umiestnený v hornej kovovej časti, takže do priestoru prúdi jedinečným spôsobom.

Oválny závesný luster Dee od Nordluxu. Nápaditý a nezabudnuteľný (biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Materiál kábla
textil
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.