Nordlux Dee 2.0

výrobca Nordlux #84435001
118 € 106
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dokonalosť 2.0

Novinka v rade unikátnych svietidiel Dee od Nordluxu – oválny cylinder stolovej lampičky z kombinácie matného a priezračného skla, spočívajúci na jednoduchej bielej nožke, pripomína kvapku rosy na okvetnom lístku bielej ruže. Svetelný zdroj je umiestnený nápaditým spôsobom, takže do priestoru prúdi veľmi decentne, čo umocňuje možnosť nastavenia intenzity pomocou otočného stmievača. K dispozícii vo dvoch farebných variantoch.

Stolová lampička s oválnym cylindrom Dee od Nordluxu. Nápaditá a nezabudnuteľná (biela)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.