Nordlux Dean

výrobca Nordlux #46605003
38
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nápadná a exkluzívna

Dean od Nordluxu je všetko, len nie nenápadná. Zaujímavo spracovaná stolová lampička s exkluzívnymi prvkami vychádza z trendu hotelového štýlu s obrovským nábytkom a luxusnými predmetmi. Je k dispozícii v čiernej alebo mosadznej farbe so zaujímavými elegantnými detailmi. Bodku za efektným vzhľadom dodá niektorá z našich dekoratívnych žiaroviek. 

Stolová lampička Dean od Nordluxu. Originálna a neprehliadnuteľná (čierna)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Maximálny príkon
60W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.