Nordlux Cyclone

výrobca Nordlux #73072001
27
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Flexibilné a funkčné

Cyclone je lakovaná kovová lampa na čítanie od značky Nordlux s nastaviteľným skloneným tienidlom. Vďaka klipu umožňuje nespočetné možnosti umiestnenia – môžete ju pripevniť na stôl, na poličku alebo na čelo postele. Hodí sa k stolnému a nástennému svietidlu z rovnakej série.

Lakovaná kovová čítacia lampička Nordlux Cyclone s nastaviteľným sklonom tienidla na klip (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Dĺžka ramena
16cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.