Jemná elegancia

Nástenné svietidlo Curtiz od Nordluxu s nádychom elegancie bude kvalitným zdrojom svetla vo vašom dome. Minimalistický moderný dizajn svetla sa bude hodiť kamkoľvek ho umiestnite – hodí sa do spálne, obývacej izby aj do chodby. Svieti nahor aj dole a vytvára tak príjemnú atmosféru, ktorú môžete regulovať vďaka trojstupňovému stmievaču – vypínačom na stene nastavíte svietenie na 100 %, 50 % alebo 20 %. Svetlo je vybavené funkciou pamäť a reset* a môžete si vybrať z dvoch farebných vyhotovení, bieleho alebo čierneho.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

*Svetlo Curtiz si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostáva rovnaký.curtiz (png)

Nástenné svetlo Curtiz od Nordluxu je elegantným a funkčným doplnkom vášho domu. Svieti nahor a nadol a žiarenie môžete regulovať vďaka trojstupňovému stmievaču. Vyberte si z čiernej alebo bielej farby. (čierna)
Stmievač
áno
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.