Nordlux Cross 20

výrobca Nordlux #2118121003
65
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klenot vášho domova

Okrúhly, minimalistický dizajn svetla Cross 20  od Nordluxu bude ozdobou vášho exteriéru. Tienidlo vyžaruje mäkké rozptýlené svetlo, takže bude vytvárať príjemnú atmosféru napríklad pri vstupe do domu či v altánku. Svetlo si môžete zakúpiť v čiernom alebo mosadznom variante.

Záruka 15 rokov proti korózii na mosadzný variant.

Nástenné dizajnové svietidlo Cross 20 od Nordluxu ozdobí váš exteriér. Svieti mäkkým svetlom a príjemne osvetľuje vstup do domu či altán. Je k dispozícii v čiernej a mosadznej farbe. (čierna)
Hĺbka
10,4cm
Krytie
IP54
Materiál
kov, hliník
Maximálny príkon
15W

Súvisiaci tovar

Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.