Nordlux Contina

výrobca Nordlux #2010971035
97
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nordický opál

Svetlá Contina v sebe spájajú atraktívny detail a funkčnosť, pričom starostlivo zvolené detaily robia tieto svetlá výnimočnými a unikátnymi. Ľahký rám je doplnený okrúhlym tienidlom z opálového skla, ktoré sa postará o to, aby bola vaša miestnosť zaliata príjemným mäkkým svetlom. Svietidlo možno použiť ako nástenné alebo stropné.

Vďaka flexibilnému dlhému ramenu je lampa použiteľná ako nástenná aj stropná.

Nastavenie kĺbov lampičky nie je možné jednou rukou. Vždy je potrebné riadne dotiahnutý kĺb uvoľniť a potom zase dotiahnuť.

Contina – atraktívne, a zároveň funkčné nástenné a stropné svetlo – ľahký rám je doplnený okrúhlym tienidlom z opálového skla (opálové sklo, mosadz)
Dĺžka
73,6cm
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.