Nordlux Cole

výrobca Nordlux #2112910003
76
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Opálová klasika

Jednoduché stropné svetlo Nordlux Cole sa ľahko stane súčasťou vašej domácnosti. Minimalistické čierne vyhotovenie ozdobí akýkoľvek interiér a vďaka opálovému tienidlu bude prúdiť do miestnosti mäkké difúzne svetlo, ktoré môžete nastaviť vami požadovaným smerom. Ktoré z dvoch vyhotovení si vyberiete – svetlo s tromi alebo piatimi tienidlami?

Minimalistické stropné svetlo Nordlux Cole v čiernej farbe s tienidlom z opálového skla, možnosť zakúpenia svetla s piatimi alebo tromi tienidlami (Počet tienidiel: 3)
Hĺbka
21,3/24,2cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.