Odkladacia lampička

Hľadáte lampičku k posteli, ktorá bude multifunkčná, a zároveň ozdobí vašu spálňu? Potom je Nordlux Cody ideálnym riešením! Na poličku si môžete odložiť drobné veci, ako napríklad telefón, ten zároveň aj ľahko dobijete vďaka zabudovanému USB vstupu, rovnako ako iné elektronické zariadenie. Nastaviteľnou hlavou si potom ľahko namierite svetlo na vašu obľúbenú knihu. Stačí si už len vybrať, ktorý z troch farebných variantov je pre vás ten pravý – biely, čierny alebo zelený?

Nástenná lampička Nordlux Cody s poličkou, na ktorú si môžete odložiť drobnosti alebo telefón, ktorý si zároveň ľahko dobijete vďaka USB vstupu. K dispozícii v troch farbách – zelenej, čiernej a bielej (biela)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Maximálny príkon
15W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.