Nordlux Clyde 4

Energetická trieda F
výrobca Nordlux #2213530103
194
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sila minimalizmu

Útly severský dizajn sa v sérii Clyde snúbi s inovatívnou technológiou a výsledkom je priestorovo nenáročné stropné svietidlo, ktoré dokáže dodať dostatok svetla do širokého priestoru.Intenzitu svetla možno prispôsobiť vďaka trojstupňovému "moodmakeru", kde si počtom stlačení vypínača zvolíte, či bude svietiť celé tienidlo alebo len jeho časti. Svietidlo Clyde 4 so štyrmi tienidlami skvele osvetlí vašu jedáleň alebo obývačku.

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

clyde (jpg)

Stropné svetlo Nordlux Clyde 4 v útlom, minimalistickom dizajne s trojstupňovým moodmakerom a štyrmi tienidlami. (čierna)
Príkon
5W
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.