Nordlux Clyde 2700K

Energetická trieda F výrobca Nordlux kolekce Clyde #47500101
32
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Inteligentné vstavané svetlo

Biele vstavané stropné svietidlo Clyde od Nordluxu – decentné riešenie vášho osvetlenia. Ponúka niekoľko spôsobov využitia od rozsvietenia prostrednej časti, obvodového krúžku alebo oboch častí naraz. Dostupné vo dvoch veľkostiach.

Montážne rozmery: výška min. 5 cm.

Trojstupňový prepínač – možnosť rozsvietenia celého svetla alebo iba vnútorného alebo vonkajšieho krúžku.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Biele vstavané stropné svietidlo Clyde od Nordluxu. Možnosť rozsvietenia jednotlivých častí ( Priemer: Ø8,2cm)
Svetelný tok
350lm/800lm
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.