Nordlux Circus 27

výrobca Nordlux #46413057
65
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nekonečná ľahkosť

Či už vám názov lampy pripomína návštevu cirkusového predstavenia a ohromenie ľahkosťou akrobatov na hrazde alebo práve kruh, dokonalý, a zároveň osobitý tvar, Circus 27 od Nordluxu dodá vášmu domovu punc jedinečnosti. Jednoduchosť svietidla ponecháva dostatok priestoru fantázii a umožňuje naplniť všetky možnosti. K dispozícii v čiernom vyhotovení.

Cirkus – kruh. Dokonalý tvar, ktorý vás neprestane fascinovať, svetlo je dostupné v čiernom vyhotovení. (ružová)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.