Nordlux Chicago 2

výrobca Nordlux #2113230132
38 € 23
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Oblé a univerzálne

Nadčasové stropné svietidlo Chicago 2 od Nordluxu je pre svoj príjemný okrúhly tvar v odolnom vyhotovení z nehrdzavejúcej ocele ideálne do každého interiéru. Výborne vyzerá v kombinácii so stolovou lampičkou rovnakého radu. Možnosť využiť aj ako bodové svetlá.

Stropné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele Chicago od Nordluxu – okrúhly tvar a nadčasový dizajn (nerezová oceľ)
Dĺžka
36cm
Hĺbka
16,8cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP20

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.