Nordlux Chicago

Energetická trieda F výrobca Nordlux #47440032
18 € 16
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Oblá a univerzálna

Nadčasová a príjemne robustná nástenná lampa Chicago od Nordluxu je vďaka svojmu príjemnému okrúhlemu tvaru z odolnej nehrdzavejúcej ocele ideálna ako lampa na čítanie v modernej spálni alebo ako doplnkové bodové svetlo kdekoľvek vo vašom interiéri. Vyzerá výborne v kombinácii so stropným svietidlom z rovnakej série.

Nástenné svietidlo z nehrdzavejúcej ocele Chicago od Nordluxu – okrúhly tvar a nadčasový dizajn (nerezová oceľ)
Príkon
4,6W
Životnost žárovky
50000 hodin
Žiarovka
klasická
Závit
GU10
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.