Nordlux Canto Maxi 2

výrobca Nordlux #49721031
108 € 65
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistické sochárske dielo

Originálne jednoduché nástenné svietidlo Canto Maxi značky Nordlux. Jednoduchý dizajn vyjadruje severský minimalizmus, a zároveň robí z lampy sochárske dielo. Vďaka svetelnému lúču smerujúcemu hore a dole je ideálnym osvetlením chodby alebo vstupu do domu. K dispozícii v šiestich farebných vytohoveniach.

Záruka 15 rokov proti korózii na vyhotovenie z galvanizovanej ocele a mosadze.

Originálne jednoduché vonkajšie nástenné svietidlo Canto značky Nordlux. V úspornom LED vyhotovení (galvanizovaná oceľ)
Hĺbka
10cm
Krytie
IP44
Materiál
hliník
Maximálny príkon
2x28W
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.