Nordlux Cafe

výrobca Nordlux #39583001R
65 € 52
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchá krása opálového skla

Nordlux Cafe je stávka na istotu. Závesná lampa s jednoduchým funkčným dizajnom z opálového skla doplní váš jedálenský stôl, oddychovú zónu aj interiér kaviarne. Perfektne funguje, keď kombinujete viac kusov rôznych veľkostí – v ponuke sú štyri.

 

Pre varianty ø15 cm a ø20 cm musíte vybrať žiarovku s maximálnou výškou 8,4 cm a šírkou 4,5 cm.

Závesná lampa Nordlux Cafe s jednoduchým funkčným dizajnom z opálového skla v štyroch veľkostiach skvele rozsvieti nielen interiér kaviarne ( Priemer: Ø30cm (rozbalené))
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
15/25W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.