Nordlux Bring To Go 12

výrobca Nordlux #2218013001
27
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kdekoľvek s vami

Bring To Go je štýlové prenosné vonkajšie svetlo od Nordluxu, ktoré jednoducho dobijete pomocou USB portu. Okrúhla svetelná plocha je obklopená čiernou, zelenou alebo žltou gumičkou, ktorú možno zároveň použiť aj ako rukoväť alebo záves. Svietidlo je stmievateľné v dvoch krokoch pomocou funkcie moodmaker. Vodoodolný povrch z recyklovaných materiálov sa hodí kamkoľvek, kam si ho chcete vziať – na pláž, na terasu alebo do parku, kde rozžiarite noc príjemnou atmosférou.

Výdrž batérie pri 100 % svietení je 8 hodín, pri svietení na 30 % 24 hodín.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

bring (png)

Prenosné svetlo Bring To Go od Nordluxu s dvojstupňovým stmievačom vyrobené z recyklovaných materiálov. V ponuke sú tri farebné varianty. Čierna, zelená a žltá. (čierna)
Svetelný tok
70lm
Doba nabíjania
6 hodin
Výdrž batérie
70lm/8h; 20lm/24h
Môžem stmievanie vypnúť?
nie

Súvisiaci tovar

Designers Trust by Timothy Jacob Jensen
Designers Trust by Timothy Jacob Jensen
Spoznajte návrhárov svetla

Designers Trust by Timothy Jacob Jensen

Timothy Jacob Jensen byl od mladého věku přitahován designem, asi i proto že pochází z rodiny, kde má toto povolání několikagenerační tradici. Stal se hlavním designérem a zakladatelem platformy Designers Trust. Tato platforma sdružuje některé z nejkompetentnějších designérů na světě a nabízí jim příležitost přispět k lepším a udržitelnějším designovým řešením.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.