Nordlux Bretagne

výrobca Nordlux #2213485010R
184 € 147
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Exkluzívny dizajn

Exkluzívna stolová lampa z lakovaného kovu s typickými škandinávskymi prvkami a čistým dizajnom má názov Bretagne. Robustné členité vyhotovenie tienidla vás zaujme zaujímavými priesvitmi. Preneste do svojho domova kúsok obľúbenej turistickej destinácie. Hodí sa do klasických interiérov, na chatu aj na pracovný stôl.

Exkluzívna stolová lampa z lakovaného kovu s typickými škandinávskymi prvkami a zaujímavými priesvitmi Nordlux Bretagne (šedá (rozbalené))
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.