Nordlux Bretagne

výrobca Nordlux #39489910
162
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Exkluzívny dizajn

Exkluzívne závesné svietidlo z bieleho lakovaného kovu s typickými škandinávskymi prvkami a čistým dizajnom sa volá Bretagne. Robustné členité vyhotovenie tienidla vás zaujme zaujímavými priesvitmi. Preneste do svojho domova kúsok obľúbenej turistickej destinácie. Hodí sa do klasických interiérov, na chatu aj nad pracovný stôl.

Exkluzívne závesné svietidlo z bieleho lakovaného kovu s typickými škandinávskymi prvkami a zaujímavými priesvitmi Nordlux Bretagne (šedá)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.