Nordlux Beroni

výrobca Nordlux #2213303003
130 € 123
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zážitok z každého rozsvietenia

Jednoduchý a veľmi estetický svetelný zážitok vám ponúka Nordlux Beroni. Jeho čierne zakrivené kovové drôty vytvárajú zaujímavú hru tieňov a dávajú vyniknúť svetelnému zdroju . Výberom žiarovky tak môžete ovplyvniť finálny vzhľad, ktorý v každom prípade búra všetky tradície – vyberte si niektorú z dizajnových v našej ponuke. Minimalistické svietidlo si môžete dopriať hneď v troch veľkostiach a rôznych tvaroch.

Kovové závesné svetlo zo zahnutých drôtov v troch veľkostiach. ( Priemer: Ø35cm)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.