Nordlux Avenue

výrobca Nordlux #2113171032
19 € 12
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický dizajn


Nástenná lampička Avenue od Nordluxu v klasickom nadčasovom dizajne na okrúhlej základni má širokú škálu použitia. Minimalistické vyhotovenie sa bude hodiť do všetkých kútov vášho bytu, nech už máte interiér zariadený v akomkoľvek štýle.

Nástenná lampička Nordlux Avenue s otočným spotom na okrúhlej základni v klasickom dizajne. (nerezová oceľ)
Dĺžka
8cm
Hĺbka
13cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.