Nordlux Avenue 2

výrobca Nordlux #2113180132
32 € 19
Cena za kusy skladem.
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický dizajn

Stropné svetlo Avenue od Nordluxu v klasickom nadčasovom dizajne na lište s dvoma spotmi, ktoré môžu byť otočené všetkými smermi, má širokú škálu použitia. Minimalistické vyhotovenie sa bude hodiť do priestranných miestností vášho bytu, nech už máte interiér zariadený v akomkoľvek štýle.

Stropné svetlo Avenue od Nordluxu v klasickom nadčasovom dizajne na lište s dvoma spotmi. (nerezová oceľ)
Dĺžka
38,5cm
Hĺbka
12cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.