Nordlux Avenue

Energetická trieda F výrobca Nordlux #76560132
71
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický dizajn

Stropné alebo nástenné svetlo Avenue od Nordluxu v klasickom nadčasovom dizajne na kruhovej základni s tromi spotmi, ktoré možno otáčať všetkými smermi, má širokú škálu použitia. Minimalistické chrómové vyhotovenie sa bude hodiť do priestranných miestností vášho bytu, nech už je váš interiér zariadený v akomkoľvek štýle.

Stropné svietidlo Nordlux Avenue s tromi otočnými spotmi na okrúhlej základni v klasickom nadčasovom dizajne (nerezová oceľ)
Priemer
3,8cm
Životnost žárovky
15000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
GU10
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.