Nordlux Arcus

Energetická trieda D výrobca Nordlux #2019001010
119
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ladné krivky

Ak chcete nadčasové vonkajšie svetlo, ktoré má štýl, a navyše zvláda aj moderné technológie, chcite Arcus. Je vybavené rozhraním bluetooth, čo umožňuje ovládanie svetiel prostredníctvom mobilného telefónu, hlasové ovládanie alebo vďaka Nordlux Smart Sensor. Tento snímač dokáže okrem reakcie na pohyb aj zapnúť orientačné svetlo (bočný krúžok), keď sa zotmie. Vďaka tejto funkcii je možné svetlo aj stmievať.

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

Nadčasové inteligentné vonkajšie svetlo vybavené súmrakovým a pohybovým senzorom  (šedá)
Svetelný tok
440lm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.