Nordlux Ara To Go

výrobca Nordlux #2118245003
140
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kdekoľvek s vami

Malá prenosná lampička, ktorá bude ideálnym spoločníkom počas teplých letných nocí, to je Nordlux Ara To Go. Hodí sa na terasu či balkón, na stôl alebo priamo na zem. Oba varianty, čierny aj biely, sú doplnené o praktické kožené pútko, ľahko si ich tak vezmete so sebou, kdekoľvek potrebujete. Dokonalé osvetlenie dosiahnete vďaka funkcii Moodmaker, ktorá umožňuje tri stupne stmievania. 

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

ara dim (png)

Malá prenosná lampička Ara To Go od Nordluxu ideálne osvetlí vašu terasu či balkón. Dva farebné varianty – čierny a biely – sú doplnené koženým pútkom. Tri stupne stmievania na nastavenie správneho osvetlenia. (čierna)
Príkon
2W
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Výška
29,3cm
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.