Nordlux Ane 42 2700K IP54 stmívatelné

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2115216103
86
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchosť v kruhu

Stropné LED svietidlo Oja 2700K IP54 od Nordluxu okrúhleho tvaru v klasickom jednoduchom dizajne je vzhľadom na dostatočné krytie ideálne do kúpeľne. Svetlo je plynule stmievateľné z 0 na 100 % externým nástenným stmievačom.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Stropné LED svietidlo Oja 2700K IP54 stmievateľné od Nordluxu, okrúhleho tvaru v klasickom jednoduchom dizajne do kúpeľne. (čierna)
Farebná teplota
2700K
Energetická trieda
Krytie
IP54
Materiál
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.