Nordlux Andy

výrobca Nordlux #48491009
47 € 42
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Starožitný duch

Závan starožitnosti prinesie do vášho interiéru nástenné svietidlo Andy od Nordluxu, ktoré bolo inšpirované starými lampami a vintage štýlom. Hrdzavé sfarbenie a drsný povrch dodáva štýl a osobitosť a je skvelým kontrastom k svetlej, severskej dekorácii.

Vintage svietidlo Andy od Nordluxu je hrdzavej farby a drsný povrch mu dodáva štýl a osobitosť. (hnedá)
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
27cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.