Nordlux Andor Square

výrobca Nordlux #2218410034
38 € 26
Cena za kusy skladem.
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zapustené vstavané svetlo

Jednoduché zapustené vstavané svietidlo značky Nordlux Andor Square z nehrdzavejúcej ocele. Vhodné na osvetlenie ciest alebo chodníkov na vašej záhrade aj vďaka možnosti paralelného zapojenia.

 

Vstavané zapustené svelto Andor Square od Nordluxu z nehrdzavejúcej ocele s možnosťou paralelného zapojenia. (nerezová oceľ)
Dĺžka
11cm
Krytie
IP67
Materiál
hliník, oceľ
Maximálny príkon
15W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.