Výnimočný zážitok

Svetlo Aludra 18  od Nordluxu spája sochársky dizajn a moderný minimalizmus. Všestranné stropné svetlo vytvára príjemnú atmosféru vďaka svetelnému a tieňovému efektu, ktorý sa bude prejavovať v okolí. Svetlo je vyrobené z veľmi odolného materiálu, a tak vydrží nepriaznivé podmienky a je odolné voči korózii. Môžete si ho kúpiť v troch farebných vyhotoveniach – čiernom, z tmavej mosadze alebo hliníka.

Vonkajšie stropné svetlo Aludra 18 od Nordluxu v modernom minimalistickom dizajne. Vďaka špecifickému tvaru vytvára v priestore hru svetla a tieňa. Vyrobené z odolného materiálu, dostupné v troch farebných vyhotoveniach – čiernom, mosadznom a hliníkovom. (hliník)
Krytie
IP54
Materiál
hliník, plast
Maximálny príkon
15W
Možnosť paralelného zapojenia
áno

Súvisiaci tovar

Jacob Jensen Design
Jacob Jensen Design
Spoznajte návrhárov svetla

Jacob Jensen Design

Pro studio Jacob Jensen Design je typický moderní nadčasový jazyk, který je vizionářským stylem inspirujícím po celém světě. Studio od svého založení v roce 1958 navrhlo více než tisíc produktů a je jednou z nejvíce oceňovaných poradenských společností ve Skandinávii. Umělecký jazyk pracuje se vzdáleností, blízkostí a dotykem. Na dálku designy upoutají, při přiblížení odhalí zajímavé detaily a s dotykem ožívají vzrušující vlastnosti.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.