Výnimočný zážitok

Svetlo Aludra 16 od Nordluxu spája sochársky dizajn a moderný minimalizmus. Všestranné nástenné svetlo vytvára príjemnú atmosféru vďaka efektu svetla a tieňa, ktorý sa bude prejavovať na okolí. Svetlo je vyrobené z veľmi odolného materiálu, a preto vydrží aj v nepriaznivých podmienkach a je odolné voči korózii. Môžete si ho kúpiť v troch farebných vyhotoveniach – čiernom, tmavom mosadzom alebo hliníkovom.

Vonkajšie nástenné svetlo Aludra 16 od Nordluxu v modernom minimalistickom dizajne. Vďaka špecifickému tvaru vytvára v okolí hru svetla a tieňa. Vyrobené z odolného materiálu, dostupné v troch farebných vyhotoveniach – čiernom, mosadznom a hliníkovom. (čierna)
Hĺbka
17,4cm
Krytie
IP54
Materiál
hliník, plast
Maximálny príkon
15W

Súvisiaci tovar

Jacob Jensen Design
Jacob Jensen Design
Spoznajte návrhárov svetla

Jacob Jensen Design

Pro studio Jacob Jensen Design je typický moderní nadčasový jazyk, který je vizionářským stylem inspirujícím po celém světě. Studio od svého založení v roce 1958 navrhlo více než tisíc produktů a je jednou z nejvíce oceňovaných poradenských společností ve Skandinávii. Umělecký jazyk pracuje se vzdáleností, blízkostí a dotykem. Na dálku designy upoutají, při přiblížení odhalí zajímavé detaily a s dotykem ožívají vzrušující vlastnosti.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.