Nordlux Alfred

výrobca Nordlux #49840103
39 € 35
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pôsobivá hra svetiel

Nordlux prichádza so štýlovým a jednoduchým stropným svietidlom s dvoma reflektormi. Alfred má čierny matný povrch a perforované tienidlo, ktoré vytvára pôsobivú svetelnú hru. Hlava reflektora je nastaviteľná, takže svetelné lúče môžete smerovať kamkoľvek. Vytvorte zaujímavé osvetlenie vo vašej spálni či obývačke.

Alfred od Nordluxu má matný čierny povrch a perforované tienidlo, ktoré vytvára pôsobivú svetelnú hru. (čierna)
Dĺžka
39cm
Hĺbka
13cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.