Nordlux Alexander

výrobca Nordlux kolekce Alexander #48673001
82
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hodvábny dotyk

Moderné závesné svetlo v nadčasovom dizajne – to je Alexander od Nordluxu. Do vášho štýlového domova aj kancelárie sa bude hodiť vďaka kovovým detailom v kombinácii s hodvábne matným povrchom. Je veľmi dekoratívne, určite si ho zamilujete na prvý pohľad.

Moderné závesné svetlo v nadčasovom dizajne Alexander od Nordluxu sa hodí do bytu aj kancelárie vďaka lesklým kovovým detailom a hodvábne matnému povrchu. (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
40W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.