Nordlux Alba Dim

výrobca Nordlux #2020556010
212 € 191
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V žiare reflektora

Alba Dim je inovatívne okrúhle stropné svietidlo so zabudovaným LED panelom a funkciou stmievania. Tienidlo poskytuje mäkké a rozptýlené svetlo a vďaka nastaviteľnému kĺbu ho môžete nasmerovať vami požadovaným smerom. Skvele vyzerá inštalácia niekoľkých svetiel.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Alba Dim od Nordluxu. Okrúhle stropné svietidlo s funkciou stmievania. (šedá)
Farebná teplota
3000K
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP20
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.