Nordlux Alanis 4

výrobca Nordlux #2213423003
194
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Závesný dekagón

Minimalistické a elegantné svetlo v tvare dekagóna, to je novinka Alanis 4 od Nordluxu. Závesné svetlo so štyrmi tienidlami má aerodynamický a mäkký vzhľad a vytvára špecifický dizajnový výraz. Svetlo bude vyzerať skvele napríklad nad vaším jedálenským stolom. Môžete si ho dopriať v jednoduchej čiernej alebo výraznej mosadznej farbe.

Čierny variant obsahuje čierny kábel, mosadzný variant biely kábel.

Závesné svetlo Alanis 4 so štyrmi tienidlami v tvare dekagóna v dizajnovom vyhotovení vo dvoch farebných variantoch. (čierna)
Dĺžka
90cm
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov

Súvisiaci tovar

Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.