Lucide Talowe

Energetická trieda G výrobca Lucide #1464004231
373
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Príchod UFO

Podobne ako UFO, ktoré so sebou prináša svetlo do vášho domova, prichádza Talowe od Lucide. Závesné svietidlo so špecifickým tvarom a zavesením na troch šnúrkach vytvára rovnováhu, ktorú v živote tak veľmi potrebujeme. Biele svetlo je vybavené zabudovaným LED zdrojom, ktorý vďaka vysokej svietivosti perfektne osvetlí akýkoľvek priestor. Pristane mu to nad kuchynským ostrovčekom, jedálenským stolom aj v obývačke. 

Záruka na svietidlo je 2 roky.

Závesné svietidlo Talowe v bielom vyhotovení so zabudovaným LED zdrojom skvele osvetlí priestor, hodí sa nad jedálenský stôl alebo do obývačky. (biela)
Priemer
60cm
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.