Lucide Pola

výrobca Lucide #1083270166
59 € 30
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Industriálne a jemné

Industriálny dizajn a farebnosť očarí rodičov, jednoduchosť a zábavný tvar zasa deti. Závesné svietidlo Pola si získa každého. Hodí sa do detskej izby, ale aj do minimalistickej obývačky. Ako čerešničku na torte vyberte dekoratívnu žiarovku, ktorá celý vzhľad podčiarkne.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Industriálny dizajn závesného svietidla Pola sa hodí takmer do každého interiéru. V ružovom vyhotovení je ideálne do detskej izby. (ružová)
Farba kábla
ružová
Dĺžka kábla
130cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.