Lucide Moys

výrobca Lucide #1459870133
49
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Flexibilná kdekoľvek

Občas si proste potrebujete posvietiť na konkrétnom mieste. S tým vám jednoducho pomôže lampička Moys s klipom. Lampička kombinuje flexibilitu a jednoduché použitie s funkčnosťou. Pomocou spony lampičku pripnete na ktorúkoľvek hranu alebo dosku, takže si ju môžete pripevniť na poličku, rám postele alebo operadlo stoličky. Potom ju už stačí nasmerovať podľa potreby a svietiť.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Flexibilnú lampičku Moys s klipom využijete takmer všade vďaka upínacej spone, navyše disponuje smerovateľnou hlavou i ramenom. (zelená)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
170cm
Hĺbka
32,5cm
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.