Lucide Mizar

Energetická trieda G výrobca Lucide #1122019030R
131 € 105
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Moderná záhada

Tajomné meno pre tajomný dizajn, tak by sa dalo nazvať svetlo Mizar. Toto svietidlo dĺžky 90 centimetrov bude vaším nenahraditeľným pomocníkom v každej modernej kúpeľni. Môžete ho použiť ako ambientné osvetlenie priestoru alebo svetlo nad zrkadlo. Teplý odtieň bielej bude príjemný pre oči skoro ráno i neskoro večer. Kvalitný materiál a inovatívny dizajn v elegantnom čiernom vyhotovení môže robiť radosť aj u vás doma.

Záruka na svietidlo je 3 roky.

Inovatívne kúpeľňové nástenné svietidlo v čiernom vyhotovení, to je Mizar od Lucide. (čierna (rozbalené))
Farebná teplota
2700K
Dĺžka
90cm
Energetická trieda
Hĺbka
6,5cm
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.