Lucide Manuela

výrobca Lucide #1785742533
87
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zelený minimalizmus

Moderné stolové svietidlo Manuela skvele vyzerá i funguje. Kovové drôty chránia žiarovku, a zároveň vytvárajú unikátne svetlo, ktoré nimi preniká. Lampička v zelenom vyhotovení sa skvele hodí do moderného interiéru, ale pristane jej to aj v dome vo vidieckom štýle. Skombinujte ju s dekoratívnou žiarovkou na dosiahnutie výraznejšieho vzhľadu.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Modernú stolovú lampičku Manuela tvoria drôty v zelenom vyhotovení, hodí sa do moderného interiéru i domu vo vidieckom štýle. (zelená)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.