Lucide Goosy Soft

výrobca Lucide #1717675031
162
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ľahkosť a elegancia

Stojacie svietidlo Goosy Soft od Lucide bude ozdobou každého interiéru. Lampa je vyrobená zo syntetického peria v bielej farbe. Ľahkosť, s akou pôsobí na okolitý priestor, je nákazlivá. Lampa sa bude hodiť do minimalistického interiéru alebo do interiéru v škandinávskom štýle. 

Záruka na svietidlo 2 roky.

Stojacia lampa Goosy Soft zo syntetického peria v bielej farbe ozdobí každý interiér. (biela)
Farba kábla
biela
Krytie
IP20
Materiál
syntetické perie, bavlna
Materiál kábla
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.