Lucide Galla

výrobca Lucide #1434082430R
104 € 83
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zlatá a čierna

Elegancia a jemnosť sa spája vo svietidle Galla od Nordluxu. Závesné svetlo v temnej čiernej farbe je rozjasnené zlatým podfarbením. Všetko je navyše podporené geometrickou perforáciou, ktorá upúta každý pohľad. Zaveste svetlo nad jedálenský stôl, do obývačky alebo do spálne a užívajte si hru svetiel a tieňov. 

Záruka na svietidlo 2 roky.

Závesné svetlo Galla v čiernej farbe so zlatým podfarbením a geometrickou perforáciou, ktorá vytvára hru svetiel a tieňov. Ideálne nad jedálenský alebo konferenčný stôl. (čierna (rozbalené))
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.