Lucide Fjara

výrobca Lucide #1068010197
81 € 49
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Stmievateľná krinolína

Posvietiť si na terase nebolo nikdy jednoduchšie. Svietidlo Fjara môže stáť na stole, na zemi alebo ho môžete jednoducho zavesiť vďaka praktickému držadlu. Pomocou neho svetlo aj ľahko premiestnite kamkoľvek, kde je práve potrebné. Svietidlo má zabudovaný stmievateľný LED zdroj, ktorý je stmievateľný v troch krokoch. Na 100 % vydrží svetlo svietiť až 12 hodín, potom sa dá ľahko dobiť pomocou priloženého kábla.

Záruka na svietidlo 3 roky.

Vonkajšie stojacie svietidlo Fjara môžete vonku ľahko prenášať a rozsvietiť tam, kde je to práve potrebné; je stmievateľné v troch krokoch. (hnedá)
Stmievateľné
áno
Životnost žárovky
30000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.